product_image_2022127_122124
بررسی و راهنمای خرید انواع بهترین دستگاه تنس فیزیوتراپی

امروزه اغلب افراد به دلایل مختلف ,خستگی از کار , ظرب دیدگی در ورزش و یا تصادف و نیز برخی بیماری مانند سکته و ضایه نخاعی از درد و بی حسی در ناحیه‌های مختلف بدن رنج می‌برند. و یا برای لاغری قسمتهایی از بدن مانند غیغب  و …. دچار مشکل هستند.در گذشته، اکثر آنها ناچار به مراجعه به پزشک و انجام جلسات فیزیوتراپی و یا لیزرتراپی در مرکز درمانی بودند. اما پس از گذشت زمان و به دلیل سختی هربار مراجعه به مراکز درمانی، برخی افراد اقدام به خرید بهترین دستگاه فیزیوتراپی می‌کنند. با استفاده از این دستگاه‌ها افراد راحت‌تر به مدیریت دردهای خود می‌پردازند. اگر شما نیز از روش معمول فیزیوتراپی خسته شده‌اید، بهتر است با ما همراه باشید

product_image_2022127_12197

نکات مهم در هنگام انتخاب و خرید بهترین دستگاه تنس فیزیوتراپی:

همانطور که اشاره شد، دستگاه فیزیوتراپی به شما در تسکین دردهایتان کمک می‌کند و ابزاری مناسب برای کسانی است که از انجام فیزیوتراپی به روش معمول خسته شده‌اند. اما در زمان خرید دستگاه باید به چه نکاتی توجه کنید. به عبارت دیگر مشخصات یک دستگاه فیزیوتراپی مناسب چیست؟

عملکرد و قدرت دستگاه فیزیوتراپی

در زمان خرید بهترین دستگاه فیزیوتراپی، بهتر است قبل از هر چیز به بررسی هماهنگی قدرت آن و نیازهای خود بپردازید. به طور معمول، دستگاه‌های فیزیوتراپی ارزان‌تر، قدرت کمتری دارند و به دنبال آن، کارایی آن نیز برای شما کمتر خواهد بود. از سمت دیگر، سطح قدرت دستگاه نباید به قدری زیاد باشد که به شما صدمه بزند. این موضوع ممکن‌است برای افراد مختلف یکسان نباشد. در نتیجه، خرید دستگاهی که متناسب با نیاز شما است، بهترین گزینه محسوب می‌شود.در نظر داشته باشید جهت تنس و تحریک عضلات در نواحی ماهیچه های بزرگ تر از دستگاه فیزیوتراپی قوی تر استفاده نمایید  اگر دستگاه‌های ارزان‌قیمت را خریداری کنید، دیگر نباید انتظار کیفیت و کارایی بالایی باشید.

باتری

بهتر است بدانید که امروزه بهترین دستگاه فیزیوتراپی دارای باتری یون لیتیوم است. زیرا این باتری‌ها عمر بیشتری دارند و هزینه‌های مربوط به خرید باتری را کاهش می‌دهند. اگر باتری ذکرشده کیفیت بالایی داشته باشد، هفته‌ها از آن استفاده خواهید کرد.

برنامه‌ها

وجود برنامه‌های مختلف در در یک دستگاه تنس، از جمله مواردی است که کیفیت محصول مورد نظر را مشخص می‌کند. بهتر است قبل از خرید بهترین فیزیوتراپی، نگاهی به امکانات موجود در آن بیاندازید. بسیاری از دستگاه‌ها ممکن است دارای گزینه‌های محدودی باشند و به هیچ عنوان با قیمت خود تناسبی نداشته باشند. برخی از برنامه‌ها نظیر ماساژ عضلات و برنامه‌هایی برای آرامش و بهبود اعصاب و روان است.

کیفیت پد الکترودی دستگاه تنس فیزیوتراپی

دستگاه‌های تنس مدلی از دستگاه‌های فیزیوتراپی هستند. این ابزار از طریق امواج بر شدت گردش خون و کاهش درد در ناحیه مورد نظر تاثیر می‌گذارند. یکی از مسائل مهم و قابل توجه در دستگاه‌های تنس عضلانی، کیفیت پد الکترودی آن است. نقش این پدها در روند درمان توسط بهترین فیزیوتراپی مهم است. بنابراین، بایستی توجه بیشتری به جنس این پدها از خود نشان دهیم.

product_image_2022127_122040

قابلیت حمل

از آنجا که شما یا اعضای خانواده با این وسیله سروکار دارند، پس بهتر است دستگاه خریداری‌ کنید که از نظر حمل نیز برای شما مناسب باشد. در غیر این صورت، در انتقال یا استفاده از آن به مشکل بر می خورید.

گارانتی و خدمات پس از فروش

نه تنها در این دستگاه، بلکه در خرید هر وسیله‌ای، این گزینه امری مهم و ضروری به شمار می‌آید. وجود خدمات پس از فروش در بسیاری از موارد به شما کمک می‌کند. در نتیجه بهتر است قبل از اقدام به خرید بهترین دستگاه فیزیوتراپی، آن را از نظر گارانتی و خدمات پس از فروش ارزیابی کنید.

تنس عضلانی

تا به حال درگیر گرفتگی و اسپاسم عضلات شده‌اید؟ این حالت در زمانی رخ می‌دهد که عضله در یک حالت بماند. این مشکل به دلایل مختلف اعم از عدم تعادل بارهای الکتریکی موجود در عضله‌ها رخ می‌دهد. به عنوان مثال، کم‌آبی بدن یا فشار عضلانی نیز از جمله مواردی است که موجب بروز گرفتگی عضلات می‌شود. یکی از روش‌های درمان این بیماری، استفاده از الکتروتراپی است. در این روش، از ابزاری به نام تنس عضلانی استفاده می‌شود که همانطور که اشاره شد، نوعی از بهترین فیزیوتراپی است.

product_image_2022127_12210

مزایای تنس عضلانی

این دستگاه موجب تحریک عصب جهت درمان مشکلات مختلف می‌شود. این روش یکی از راه‌های مناسب درمان است و عوارضی برای فرد ایجاد نخواهد کرد. در ادامه به بررسی برخی از مزایای این دستگاه پرداخته‌ایم:

– کاهش گرفتگی عضلات
– تسکین دردهای مربوط به اعصاب
– از بین بردن دردهای تمرینات ورزشی
– تسکین مشکلات مزمن مانند کمردرد
– کمکردن دردهای ناشی از جراحی‌های مختلف
– کاهش دردهای آرتروزها

بهترین دستگاه فیزیوتراپی خانگی و تنس عضلانی

با توجه به توضیحات بالا حال میتوانیم در خرید بهترین مدل د ستگاه تنس فیزیوتراپی راحت تر انتخاب کنیم. برندهای موجود در فروشگاه ایران سی نت عبارتند از دستگاه فیزیوتراپی برجیس دو کانال 250هرتز و فیزیوتراپی برجیس چهار کانال 250هرتز و فیزیوتراپی برجیس دو کانال 400 هرتز که دارای 3 سال گارانتی تعویض میباشد و دستگاه فیزیوتراپی رک مدیکال دو کانال و چهار کانال 250هرتز جهت انتخاب انواع بهترین مارک دستگاه تنس عضلانی و یا فیزیوتراپی عضلات بر روی عکس زیر کلیک کنید

product_image_2022127_122124